وبلاگ

SikaTop® Seal-107

برخي ويژگیهای ماده فوق: -ماده فوق در محیطهای رقیق اسیدی و قلیائي و محیطهايي با كنسانتره بالای يونهای كلر كاملاً مقاوم مي باشد. ضمن آنكه اين ماده در برابر فشار يا كشش و همچنین تغییرات دما بخوبي عمل كرده و به هیچ عنوان آسیب نمي بیند. — خواص ماده فوق با توجه به نوع كاربرد، محل بكارگیری و نوع آن متفاوت بوده ولي بطور كلي از نظر خواص ارتجاعي كاملاً جوابگوی موارد كاربردی خاص خود مي باشد – اين ماده به مرور زمان دفرمه و يا تخريب نمي گردد و خواص فیزيكي و شیمیائي خود را كاملاً حفظ میكند و تا زمانیكه بتن از بین نرفته است، اين ماده نیز از بین نمي رود.

 

مشخصات ظاهری و خواص :

1- ماده ای است به شكل پودر طوسي رنگ كه پس از تركیب با آب قابل استفاده
است .

2- سطح پوشش داده شده با اين ماده پس از گیرايش كامل، در برابر آب (حتي آب شور دريا ) نفوذ ناپذير بوده و دچار خوردگي يا سايش نخواهد شد و كارآئي آن صددرصد تضمین مي گردد . 3- همچنین سطح فوق هیچگونه آلودگي و اثر گذاری منفي بر روی مايعاتي مانند آب آشامیدني،آب مقطر، شیر، آب میوه و … كه با آن در تماس اند نداشته و صددرصد بهداشتي مي باشد.

موارد استفاده و كاربردها:

آب بندی كامل و رفع نشتي های شديد و خفیف (تحت فشار مثبت و يا منفي) سازه ها شامل: مخازن بتني و فلزی كف و ديواره سازه ها حوضچه ها تلمبه خانه ها كانالهای آب و تجهیزات و غیره تونلهای مترو، جاده ای و غیره انبارها، زيرزمینها و غیره استخر، سونا، حمام و سرويسهای بهداشتي لوله های بتني و فلزی انتقال آب ترمیم سطوح فوق و جلوگیری از خوردگي و فرسايش آنها امكان بكارگیری اين ماده جهت رفع آب دهي لوله های بتني و فلزی سوراخ شده و يا ترك خورده در زماني كه امكان مسدود كردن آب و تخلیه آنها وجود ندارد. ايزوله نمودن سطوحي كه به هر دلیل مشكل رطوبت و آب دهي داشته و آب از سطوح بیروني يا داخلي به سطح ديگر نفوذ میكند. (تحت فشار مثبت و يا منفي)

 

Product Data Sheet

Product Data Sheet

 

بارگیری در کارخانه سیکا در ترکیه

 

تخلیه متریال در محل پروژه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ی شرکت همراه صنعت خراسان

این مجموعه با هدف ایفای نقش در پیش برد و توسعه پروژه های صنعتی و عمرانی در سال ۱۳۸۳ با به ثبت رساندن شرکت همراه صنعت خراسان (سهامی خاص) و با بهره گیری از نیروهای انسانی متخصص، متعهد و مجرب، ماشین آلات، تجهیزات و امکانات مکفی پروژه های صنعتی و عمرانی متعددی را باسربلندی به اتمام رسانیده است که رزومه فعالیت های این مجموعه بهترین گواه عملکرد و کارائی این مجموعه می باشد، حال با پشت سر نهادن سه دهه پر افتخار و کسب تجارب ارزشمند در حال حاضر با به کارگیری مؤلفه های فنی، اجرائی و مدیریتی پروژه های متعددی در دست اجرا داشته و هم اکنون این افتخار را دارد که با هدف نهادینه کردن دید مهندسی در تولید و اجرا و همچنین معرفی فن آوری های جدید با بهره گیری از ظرفیت های جاری و اصول کیفیت حداکثری و بهینه کردن زمان، اهداف خود را دنبال کند که هدف اصلی این شرکت بر پایه ارائه خدمات مطلوب به کارفرمایان محترم و توسعه روابط کاری حاصل از رضایت متقابل پایه ریزی شده که امید است با استعانت از خداوند منان در این راه سربلند باشیم.

خدمات در محل پروژه

 • مدیریت پروژه

 • طراحی و مشاوره

 • تأمین متریال و ملزومات

 • ساخت و اجرا

 • تعمير، نگهداري و بهره‌برداري از واحدهای صنعتی

شرح فعالیت های تخصصی این شرکت

 • طراحی، اجرا، نظارت و تعمیر و نگهداری در پروژه های عمرانی راه و ابنیه

 • استفاده از روش های نوین صنعتی ساخت و ساز اسکلت های بتنی و‌ فلزی، راه و محوطه سازی

 • آب بندی و پوشش های حفاظت از بتن (مخازن ذخیره آب،کولینگ تاور،مخازن تیکنر و تصفیه خانه های صنعتی)

 • ساخت و نصب سازه و تجهیزات فلزی صنایع (استراکچر،مخازن ذخیره و…)

 • اجرای لوله کشی صنعتی و خط لوله انتقال

 • تولید عایق های سرد (PUR-RIP) در دانسیته های مختلف

 • اجرای انواع عایق های حرارتی در دانسیته های مختلف

 • انواع ساندویچ پانل سقفی و‌ دیواری

 • توزیع کننده رنگ ها و پوشش های کنترل خوردگی

ارتباط باما

021-91017825

051-91011201

09121097297

09120231017

09151843552

info@hamrahsanaat.com